God stemning på Frænabubasaren

Årets Frænabubasar gikk av stabelen lørdag 30.mars.

Kommende hendelser

apr
21
søn
heldags Molde bedehus
Molde bedehus
apr 21 heldags
Molde bedehus
Søndagssamlinger hver uke – se mer på http://moldebedehus.no/sondag-i-bedehuset/
17:00 Kristiansund
Kristiansund
apr 21@17:00-18:30
Søndagsmøte kl 17:00. Tale ved Kåre Eikrem
apr
22
man
11:00 Vestnes
Vestnes
apr 22@11:00-12:30
2. påskedagsmøte med tale av Marit Smistad og Elin Støle
19:00 Elnesvågen
Elnesvågen
apr 22@19:00-20:30
2. påskedagsmøte med Konrad Frøystad kl. 1900
19:30 Torvikbukt
Torvikbukt
apr 22@19:30-21:00
Påskens Ekko ved Irene Apold Lillebø
man tir ons tor fre lør søn
1
Molde bedehus
Molde bedehus
mar 31-apr 1 heldags
Molde bedehus
Søndagssamlinger hver uke – se mer på http://moldebedehus.no/sondag-i-bedehuset/
2
3
4
5
Kristiansund
Kristiansund
apr 5-apr 7 heldags
Bibelhelg med Kjell Sønstabø
Vevang
Vevang
apr 5-apr 7 heldags
Møtehelg med Harald Tjærvåg. Møtene starter kl 19:30
6
7
Molde bedehus
Molde bedehus
apr 7 heldags
Molde bedehus
Søndagssamlinger hver uke – se mer på http://moldebedehus.no/sondag-i-bedehuset/
Midsund 17:00
Midsund
apr 7@17:00-18:30
Familiemøte kl 17:00. Sang og andakt av Ole Christian Martinsen
8
9
Måndalen 19:30
Måndalen
apr 9@19:30-21:00
Tro og liv ved Arild Ove Halås
10
11
Bådalen 19:30
Bådalen
apr 11@19:30-21:00
Møte kl 19:30, Bådalen bedehus.  Andakt ved Harald Skottheimsvik
Røvik og Nesjestranda 19:30
Røvik og Nesjestranda
apr 11@19:30-21:00
Torsdagstreff med Hans Ivar L. Guddal
12
Frænabu
Frænabu
apr 12-apr 14 heldags
God Påske med Gudrun Longva og Hilde Gjengedal. Påmelding til kretskontoret på mail : nri@imf.no eller telefon 47232449
13
14
Molde bedehus
Molde bedehus
apr 14 heldags
Molde bedehus
Søndagssamlinger hver uke – se mer på http://moldebedehus.no/sondag-i-bedehuset/
Vestnes 11:00
Vestnes
apr 14@11:00-12:30
Taler fra NLM
Kristiansund 17:00
Kristiansund
apr 14@17:00-18:15
Søndagsmøte kl 17:00. Tale ved Hans Ivar L. Guddal
Eidsvåg 19:00
Eidsvåg
apr 14@19:00-20:30
Søndagsmøte kl 19:00. andakt ved Ole Christian Martinsen
15
16
17
18
Daugstad 19:30
Daugstad
apr 18@19:30-21:00
Skjærtorsdagsmøte kl 19:30.
19
Åndalsnes 11:00
Åndalsnes
apr 19@11:00-12:30
Langfredag: Taler på Veggen
20
21
Molde bedehus
Molde bedehus
apr 21 heldags
Molde bedehus
Søndagssamlinger hver uke – se mer på http://moldebedehus.no/sondag-i-bedehuset/
Kristiansund 17:00
Kristiansund
apr 21@17:00-18:30
Søndagsmøte kl 17:00. Tale ved Kåre Eikrem
22
Vestnes 11:00
Vestnes
apr 22@11:00-12:30
2. påskedagsmøte med tale av Marit Smistad og Elin Støle
Elnesvågen 19:00
Elnesvågen
apr 22@19:00-20:30
2. påskedagsmøte med Konrad Frøystad kl. 1900
Torvikbukt 19:30
Torvikbukt
apr 22@19:30-21:00
Påskens Ekko ved Irene Apold Lillebø
23
24
Lønset og Strande 19:30
Lønset og Strande
apr 24@19:30-21:00
Møte kl 19:30. Tale ved Bjørn Nerland
25
Averøy – Henda 19:30
Averøy – Henda
apr 25@19:30-21:00
Møte kl 19:30. Andakt ved Lars Olav Lundø
Tomrefjord 19:30
Tomrefjord
apr 25@19:30-21:00
Møte klokken 19:30. Tale og sang ved Ole Christian Martinsen
26
27
28
Molde bedehus
Molde bedehus
apr 28 heldags
Molde bedehus
Søndagssamlinger hver uke – se mer på http://moldebedehus.no/sondag-i-bedehuset/
Averøy – Bruhagen 16:15
Averøy – Bruhagen
apr 28@16:15-18:00
Søndagstreff. Andakt ved NLM
Kristiansund 17:00
Kristiansund
apr 28@17:00-18:30
Søndag for alle kl 17:00. Andakt ved Lene J. Hoem
Vestnes 17:00
Vestnes
apr 28@17:00-18:30
Taler fra NLM
Åndalsnes 19:30
Åndalsnes
apr 28@19:30-20:30
Søndagsmøte med Jan Inge Nasvik
29
30