Fakkeltog med Åpne Dører

28. oktober blir det fakkeltog i Molde for forfulgte kristne.

To leirer : Påmelding åpen

Det nærmer seg Agentleir og Ungdomsleir, på Frænabu og Visthus. Datoene er 22.-24 oktober for begge leirene.

Trekning av Visthus-lotteriet

Lørdag 25. september ble Visthuslotteriet trukket.

man tir ons tor fre lør søn
1
2
3
Molde bedehus
Molde bedehus
okt 3 heldags
Molde bedehus
Søndagssamlinger hver uke – se mer på http://moldebedehus.no/sondag-i-bedehuset/  Møte kl 11.00. Tale ved Ole C Martinsen
Aure 16:00
Aure
okt 3@16:00-17:30
Søndagsmøte kl 16:00. Tale ved : TBA
Lønset og Strande 19:30
Lønset og Strande
okt 3@19:30-21:00
Søndagsmøte kl 1930. Tale ved Ole C Martinsen
4
5
6
7
Eidsvåg 19:00
Eidsvåg
okt 7@19:00-20:30
Torsdagsmøte kl 1900. Tale ved Irene Apold
Eidsvåg 19:00
Eidsvåg
okt 7@19:00-20:30
Torsdagsmøte kl 1900. Tale ved Irene Apold
Fiksdal og Rekdal 19:30
Fiksdal og Rekdal
okt 7@19:30-21:00
Torsdagsmøte kl 1930. Tale ved Kåre Eikrem
Røvik og Nesjestranda 19:30
Røvik og Nesjestranda
okt 7@19:30-21:00
Torsdagstreff kl 1900. Tale ved Erlend Talstad
Torvikbukt 19:30
Torvikbukt
okt 7@19:30-21:00
Torsdagsmøte kl 1930. Tale ved Ole C Martinsen
8
9
10
Molde bedehus
Molde bedehus
okt 10 heldags
Molde bedehus
Søndagssamlinger hver uke – se mer på http://moldebedehus.no/sondag-i-bedehuset/  Møte kl 11.00. Tale ved Ole C Martinsen
11
12
Elnesvågen 19:00
Elnesvågen
okt 12@19:00-20:30
Tirsdagsmøte kl 1900 : Tale ved Ole C Martinsen
13
14
Averøy- Steinsgrenda 19:30
Averøy- Steinsgrenda
okt 14@19:30-21:00
Torsdagsmøte kl 1930: Tale ved Erlend Talstad
15
16
17
Molde bedehus
Molde bedehus
okt 17 heldags
Molde bedehus
Søndagssamlinger hver uke – se mer på http://moldebedehus.no/sondag-i-bedehuset/  Møte kl 11.00. Tale ved Ole C Martinsen
18
19
Innfjorden 19:30
Innfjorden
okt 19@19:30-21:00
Tirsdagsmøte kl 1930. Tale ved Ole C Martinsen
20
21
Averøy – Bådalen 19:00
Averøy – Bådalen
okt 21@19:00-20:30
Sangmøte kl 1900. Tale  ved Torgeir F. Frøsøye
Røvik og Nesjestranda 19:00
Røvik og Nesjestranda
okt 21@19:00-20:30
Torsdagstreff kl 1900. Tale ved Ole C Martinsen
Torvikbukt 19:30
Torvikbukt
okt 21@19:30-21:00
Torsdagsmøte kl 1930. Tale ved Irene Apold
22
Gla Sang 19:00
Gla Sang
okt 22@19:00-okt 24@14:00
Gla Sang @ Molde Konferansesenter
23
24
Molde bedehus
Molde bedehus
okt 24 heldags
Molde bedehus
Søndagssamlinger hver uke – se mer på http://moldebedehus.no/sondag-i-bedehuset/  Møte kl 11.00. Tale ved Ole C Martinsen
Kristiansund 18:00
Kristiansund
okt 24@18:00-19:30
Søndagsmøte kl 1800. Tale ved Harald Nymo
Averøy- Kårvåg 19:30
Averøy- Kårvåg
okt 24@19:30-21:00
Søndagsmøte kl 1900. Tale ved Inger Lise og Jim Kvernberg
25
26
Elnesvågen 19:00
Elnesvågen
okt 26@19:00-20:30
Tirsdagsmøte kl 1900. Tale ved Konrad Frøystad
27
28
Eide 19:00
Eide
okt 28@19:00-20:30
Møte kl 1900. Tale ved Ole C Martinsen
29
30
31
Molde bedehus
Molde bedehus
okt 31 heldags
Molde bedehus
Søndagssamlinger hver uke – se mer på http://moldebedehus.no/sondag-i-bedehuset/  Møte kl 11.00. Tale ved Ole C Martinsen
Eide 19:30
Eide
okt 31@19:30-21:00
Søndagsmøte kl 1930. Tale ved Ole C Martinsen